I OKN „Prawne i Gospodarcze Aspekty Współpracy z ChRL”

8 lutego 2019

Rok 2019 zaczyna się dla nas bardzo pracowicie ?Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że Instytut Konfucjusza przy Uniwersytecie Gdańskiem został jednym z patronów konferencji naukowej I OKN „Prawne i Gospodarcze Aspekty Współpracy z ChRL”. W wydarzeniu wezmą udział eksperci, których działalność naukowa i zawodowa obraca się wokół Chin. Gośćmi będą m.in profesor dr hab. Bogdan Góralczyk, dyrektor Centrum Europejskiego Uniwersytetu Warszawskiego, dyplomata i sinolog oraz Andrzej Pieczonka, były konsul ekonomiczny RP w Szanghaju, Radca. Szef Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w Szanghaju. ? Wszystkich zainteresowanych zapraszamy 15 lutego na Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Szczegóły wydarzenia znajdują się w opisie wydarzenia na Facebooku Międzywydziałowego Koła Naukowego Kultury i Prawa Chińskiego Uniwersytetu Śląskiego.