Wystawa zdjęć „Chiny w moich oczach”

28 października 2020

Czy Wy też trochę tęsknicie za eskapadami z plecakiem, wyprawami rowerowymi czy zwiedzaniem miast z mapą w ręku?
Nasze tegoroczne plany wyjazdowe również musiały ulec lekkiej modyfikacji… ale to nie znaczy, że nie mamy ochoty na podróże! Z Waszą pomocą przygotowaliśmy dla Was interaktywną wystawę najpiękniejszych fotografii z Chin.

Nadszedł dzień wielkiej premiery I części wystawy pt. ‚Chiny w moich oczach’.
Nie spodziewaliśmy się, że nasz pomysł będzie cieszył się tak dużym zainteresowaniem wśród miłośników Chin i fotografów. Na wystawę nadeszło ponad 500 fantastycznych zdjęć! Żeby pokazać większość z nich zdecydowaliśmy się podzielić je na kategorie i publikować w kilkudniowych odstępach. W pierwszej kolejności prezentujemy album poświęcony fotografiom przedstawiającym chińskie społeczeństwo. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, zdecydowaliśmy się zachować oryginalne podpisy zdjęć autorów.
Album został przygotowany w dwóch wersjach: filmowej dostępnej na FB oraz interaktywnej książki umieszczonej na stronie Instytutu Konfucjusza.
Wszystkim autorom dziękujemy za zaangażowanie w naszą inicjatywę! W kolejnych dniach zaprezentujemy zdjęcia chińskich miast, krajobrazów, a także jedzenia.

Jeśli album jest niewidoczny prosimy odświeżyć stronę.

 

W mieście

 

Krajobrazy

 

Ludzie