Ogólnopolska Konferencja Kung Fu/Wushu ciało, umysł, sport i tradycja

8 marca 2019

Z przyjemnością chcielibyśmy Państwa zaprosić na zbliżającą się II Ogólnopolską Konferencję Kung Fu/Wushu ciało, umysł, sport i tradycja, która odbędzie się 11 kwietnia 2019 roku w Gdańsku.

Wydarzenie powstało we współpracy Instytutu Konfucjusza przy Uniwersytecie Gdańskim oraz Szkoły Shaolin Kung Fu Gdynia. W tym roku tematyka spotkania będzie obejmowała zagadnienia związane nie tylko z chińskimi sztukami walki, ale także dalekowschodnią medycyną.

Podobnie jak przy pierwszej edycji planujemy zaprosić do Instytutu Konfucjusza cenionych ekspertów i trenerów, którzy przybliżą publiczności zagadnienia związane z wushu oraz tradycyjnymi technikami leczenia w Państwie Środka. Podczas konferencji odbędą się również warsztaty prezentujące poszczególne konkurencje sportowe.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne.  Obowiązują zapisy na część wykładową oraz warsztaty przez formularz.

Zapraszamy również na stronę wydarzenia na Facebooku.

Miejsce konferencji
Instytut Konfucjusza przy Uniwersytecie Gdańskim