Czas smoka. Fenomen przemian chińskiej gospodarki. Spojrzenie z zewnątrz – publikacja

2020-10-15

Przedstawiamy drugą książkę z serii wydawniczej Instytutu Konfucjusza przy Uniwersytecie Gdańskim 'Za Wielkim Murem. Szkice o Chinach’. Po publikacji 'Chińskie sztuki walki: ciało, umysł, sport i tradycja’ przyszedł czas na spojrzenie na Chiny współczesne, tym razem od strony gospodarki. 'Czas smoka. Fenomen przemian chińskiej gospodarki. Spojrzenie z zewnątrz’ stanowi zbiór artykułów i tekstów wystąpień, które prezentowano podczas wydarzeń poświęconych współpracy polsko-chińskiej na arenie międzynarodowej oraz promowaniu Inicjatywy Pasa i Drogi (ang. Belt and Road Initiative) organizowanych przez nasz Instytut.

Zachęcamy do wizyty na stronie Wydawnictwa Uniwersytetu Gdańskiego i zakupów.

Za Wielkim Murem. Szkice o Chinach. Tom 2. Czas smoka. Fenomen przemian chińskiej gospodarki. Spojrzenie z zewnątrz

Wojciech Bizon (red.)
ISBN: 978-83-8206-072-0